Canada goose deutschland Canada goose shop Moncler Outlet moncler jacken online piumini moncler canada goose outlet

Zkušenosti zákazníků s půjčkou

Reference

Na této stránce nalezenete zkušenosti zákazníků s našimi produkty a službami. Pokud se i Vy chcete podělit o Vaši zkušenosti s námi, neváhejte a kontaktujte nás emailem.

Půjčky na vyplacení exekuce

Petr K.

Na těchto stránkách jsem si požádal o půjčku, protože jsem potřeboval vyplatit exekuce a ještě nějaké další dluhy, které mě zatěžovaly a setkal jsem se pouze s pozitivním přístupem. Druhý den jsem byl ze společnosti kontaktován, aby si upřesnili všechny mé zadané údaje a ještě něco doplnili. Následující den se za mnou doma zastavil obchodní zástupce, se kterým jsme udělali soupis všech těch exekucí a dluhů a nastavili výši půjčky. Půjčka mi byla schválena na dobu 10 let, což jsem byl opravdu nesmírně rád, protože výše měsíční splátky pak byla taková, kterou mohu utáhnout. Do několika dnů mi byly exekuce vyplaceny a potom jsem v hotovosti obdržel zbytek peněz, ze kterých jsem sám zaplatil ostatní dluhy. Mohu vřele doporučit.

Miroslava S.

I přes to, že jsem na mateřské dovolené, mi dokázali pomoct a zařídit půjčku. Kvůli rodinným problémům jsem se dostala do prodlení u jedné splátkové společnosti a opozdila se s úhradou splátky půjčky. Společnost začala dlužnou částku vymáhat přes exekuci a exekutor mi tak zablokoval exekucí můj byt i účet. Snažila jsem se situaci řešit veškerými možnými způsoby, ale všude jsem narážela na problém s výší mého příjmu a na to, že jsem na mateřské dovolené. Přítel má bohužel záznam v registrech a tak ani na něj nebylo možné půjčku vyřídit. Nakonec jsem objevila exekuci-dražbu.cz, kde jsem mimo jiné našla informace o tom, jakým způsobem je situaci možné řešit. Nakonec mi zajistili půjčku na vyplacení exekuce na mě i přítele, bez prověřování registrů i bez dokládání příjmů. Půjčka byla vyřízena rychle a exekuce byly zaplaceny za mě, takže jsem se téměř o nic nemusel starat. Vzhledem k tomu, že nyní již pracuji, tak se nám daří bez problému splácet.

Půjčky na vyplacení dražby

Petra N.

Jednoho dne jsem naprosto nečekaně obdržela dopis do vlastních rukou od exekutora s tím, že na můj dům je vypsána dražba. Naprosto jsem nechápala o co se jedná a začala se o celou věc zajímat. Nakonec jsem se od exekutora dozvěděla, že tento dluh udělal můj bývalý manžel a protože jsme neměli dořešené společné vlastnictví manželů a dům byl psaný na nás oba, exekutor zablokoval dům a vyhlásil na něj dražbu. Chvíli jsem začala panikařit, protože mám malé dítě a nechtěla jsem přijít o střechu nad hlavou. Peníze na vyplacení dražby jsem sama neměla a začala jsem hledat řešení, jak se z celé situace dostat. Na exekuce-drazba.cz mi pomohli v rámci kontaktování exekutora a zjištění přesné výše dluhu, aby mohl být vyplacen a dražba tak zrušena. Vyřídili mi půjčku na vyplacení dražby a postarali se o zaplacení dluhu exekutorovi. Půjčku mám na pět let.

Půjčka na konsolidaci půjček a dluhů

František Ž.

Asi jako spousta lidí jsem se nechal zlákat všude přítomnými reklamami na různé spotřebitelské půjčky. Těch jsem měl několik a pomalu jsem přestával situaci zvládat a opožďovat se se splátkami. Situace vyvrcholila tím, když jsem ztratil zaměstnání a nemohl jsem splácet vůbec. Naštěstí se mi přes exekuce-drazba podařilo vyřídit konsolidaci půjček a všechny mé dluhy se sejdnotily do jedné splátky a výše splátky se ještě snížila. Dokonce mi ještě poskytli odklad splátek na dobu pět měsíců, takže jsem měl čas najít si novou práci a svoji situaci tak vyřešit. Děkuji.


copyright © 2010 - exekuce-drazba.cz

Rychlý dotaz

Novinky

02.07.2014

Nyní našim klientům nabízíme sjednání nejvýhodnější půjčky na míru. Sjednejte si také půjčku online zde.

08.11.2010

Navštivte novou sekci našich stránek - slovník pojmů exekuce, dražby

16.08.2010

Pro informace, jak probíhají exekuce nemovitostí navštivte novou sekci našich stránek zde.

Anketa

Byla na Vás někdy vyhlášena exekuce?

Ano (52%)

Ne (48%)